Середа, 10 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівські лісівники планують прокласти еко-стежку Мальованським лісництвом

Шепетівські лісівники планують прокласти еко-стежку Мальованським лісництвом

Шепетівські лісівники планують прокласти еко-стежку Мальованським лісництвом

У ДП “Шепетівське лісове господарство” планують прокласти екологічну стежку унікальним та живописним Мальованським лісництвом. Це місце входить до регіонального ландшафтного парку “Мальованка”. Там будуть проходити тематичні турпоходи та оглядові екскурсії.

Наразі краяни вже можуть відвідувати це лісництво. Працівники лісгоспу реконструювали відпочинкову зону, що розташована на території центральної садиби.

– Ми встановили мангали біля альтанок та облаштували дитячий майданчик, – розповідають лісівники. – Збудували біотехнічний куточок, де можна побачити процес підгодівлі диких тварин взимку. А також створили оглядовий майданчик біля вольєра з оленями, де можна зблизька розгледіти цих благородних тварин та помилуватися дикими качками.Наразі працівники держпідприємства “Шепетівське лісове господарство” вже проводять тут екскурсії зоною відпочинку. Коли прокладуть еко-стежку, ареал огляду розширять. Покажуть також унікальні місця Мальованки та розкажуть про особливості лісів нашого регіону.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.