П’ятниця, 24 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Очільниця Центру гуманітарної допомоги БФ «Від людини до людини» про роботу та допомогу потребуючим під час війни

Очільниця Центру гуманітарної допомоги БФ «Від людини до людини» про роботу та допомогу потребуючим під час війни

Очільниця Центру гуманітарної допомоги БФ «Від людини до людини» про роботу та допомогу потребуючим під час війни

Шепетівська волонтерка та координатор Шепетівської філії Благодійного фонду «Від людини до людини» Руслана Ребекевша-Дем’яненко напередодні завітала до жінок, які працюють на фабриці з пошиття взуття для Італії та Польщі під їх брендами Грицівської філії СП ТОВ «РІФ-1».

Понад 70 швачок під керівництвом Куліш Людмили Валентинівни, яку вони ніжно називають «наша мама», зібрали для людей із визволених областей Сходу понад сім ящиків з різноманітною їжею та консервацією, медом, засобами гігієни, сірниками та медикаментами, – зазначає Руслана РебекевшаДем’яненко.

Шепетівська волонтерка розповідає, що з перших днів війни почала займатися поселенням та збором гуманітарної допомоги для потребуючих та військових. Спочатку все збирала у машині, але виявилося, що місця замало. Потім – гараж, теж мало. І ось вже понад 6 місяців, як відкрито Центр гуманітарної допомоги філії благодійного фонду «Від людини до людини».

Наш фонд надає гуманітарну допомогу усім потребуючим, незалежно від місця розташування. Вчора 217 внутрішньо переміщених осіб, які зараз проживають на території Ганнопільської громади, серед яких – багато дітей, отримали теплий одяг, памперси, дитячі візочки, дорослі ходунки та дитяче харчування, – зазначає очільниця Центру.

Також на Фонді діє практика відправляти бусами гуманітарну допомогу для потребуючих на звільнених територіях Сходу. Наразі вже запакували та відправили 6 бусів із гумдопомогою.

Жителі Шепетівки на сіл району, аби допомогти мешканцям територій, які були окуповані, приносять і привозять на Фонд все необхідне: картоплю, буряки, моркву, цибулю, часник, мед, горіхи, крупи, цукор, олію, консерви, свічки, сірники і багато домашньої консервації. І це повністю відповідає філософії нашого Фонду «Від людини до людини», – продовжує  розповідати пані Руслана.

Крім того, у Центрі впровадили практику відправляти адресі посилки всім внутрішньо переміщеним особам по Україні, які звертаються за допомогою.

– Нещодавно “Нова пошта” оголосила про те, що відкрито мобільні пункти видачі на звільнених територіях, і ми “закинули” цю інформацію в спільноту для переселенців. І ось перші 3 «ластівки», вагою від 22 кг до 28 кг, вже полетіли в 3 села на Херсонщину. Дякую волонтерці нашого Центру гуманітарної допомоги Антоніні Бережній за приклад. Вона швидко організувала ще 6 дівчат ВПО з Херсонської області на збір допомоги для земляків, – зазначила очільниця Фонду.

Руслана Ребекевша розповідає, що у Центрі волонтерять виключно дівчата-переселенки. Їх незмінних є 6.  Найстаршій – 72 роки.

– Коли ми пакуємо і вантажимо буси, наші волонтерки приходять з цілими родинами. Я дуже пишаюся ними. Мене тішить, що люди, які зазнали горя і деякі втратили житло, “зализавши свої рани”, не сидять і просять допомоги, а активно допомагають тим, кому ще важче, – наголошує пані Руслана.

Крім того, що пані Руслана займається збором та розвезенням гуманітарної допомоги, вона також організовує поселення переселенців, які шукають прихистку на Хмельниччині. Облаштовує пусті будинки і квартири меблями, які теж віддають шепетівчани.

– Лише ліжок і диванів розвели вже більше сотні. А шафи, стінки, холодильники, пральні машинки, телевізори! Нещодавно шукали і знайшли шкільні парти для дітей ВПО, які навчаються дистанційно, – розповідає пані Руслана. – Я маю 17-річний досвід роботи районним менеджером з продажів в компанії «Avon», тож комунікувати, організовувати, гуртувати – це моє і я вмію цими компетенціями «користуватися», тому з перших днів війни взялася до роботи, аби якнайбільше допомогти тим, хто потребує нашого «плеча». По-іншому я не вмію, треба працювати, аби якнайшвидше здобути перемогу.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.