Середа, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Очне навчання повертається: на Хмельниччині додалися школи, в яких 100% вакцинованих працівників

Очне навчання повертається: на Хмельниччині додалися школи, в яких 100% вакцинованих працівників

Очне навчання повертається: на Хмельниччині додалися школи, в яких 100% вакцинованих працівників

На Хмельниччині на очне навчання повертаються школи, в яких дотримано карантинні обмеження «червоної» зони – 100% вакцинація працівників двома дозами.

Від учора, 15 листопада, всі заклади загальної середньої освіти Славутської міської тергромади вийшли з «дистанційки». Адже загальний показник вакцинації працівників закладів освіти Славутської громади становить 99%. Зокрема, у громаді врегульовано питання забезпечення навчальних закладів теплом.

З НАК «Нафтогаз України» підписано угоди на постачання природного газу, тож котельні закладів вже надають тепло. На індивідуальному опаленні перебуває 7 закладів освіти: гімназії №4, 5, 6, Варварівська гімназія, ДНЗ № 6, СЮТ, БДТ. Крім того, передано в оренду під альтернативу котельні ЗОШ № 1 та гімназії № 3, – зазначають у Славутській міській раді.

Також за парти повернуться учні Нетішинського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» і Старокривинського НВК «Дошкільний навчальний заклад – школа І-ІІІ ступенів».

– Дозволили працювати двом позашкільним закладам – Будинку дитячої творчості та клубу «Юний технік». З середи на очне навчання планує повернутися ще школа – №1. Решта учнів, крім молодшої школи, продовжують вчитися віддалено, – про це повідомляє Ольга Бобіна, начальниця управління освіти Нетішинської міської ради.

За її словами, у громаді вакциновано 1 038  із 1 122 працівників-освітян, з них однією дозою – 210, двома – 828. Відсторонили від роботи 41 особу, що не отримала жодної дози вакцини.

Популярні пости