Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » «Рибні браконьєри» активізувалися на Хмельниччині: за день виловлено понад 300 екземплярів карася сріблястого

«Рибні браконьєри» активізувалися на Хмельниччині: за день виловлено понад 300 екземплярів карася сріблястого

«Рибні браконьєри» активізувалися на Хмельниччині: за день виловлено понад 300 екземплярів карася сріблястого

Хмельницький рибоохоронний патруль викрив грубі порушення правил рибальства на притоці річки Случ у селищі Базалія Хмельницького району.

Інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля на притоці річки Случ у селищі Базалія Хмельницького району виявили чоловіка, який сітним ятерем наловив 110 екземплярів карася сріблястого, загальною вагою 6,695 кг. Збитки, завдані рибним запасам, становлять 173 910 гривень.

Також рибпатрульні зафіксували аналогічне порушення на цій же притоці річки Случ. У громадянина виявлено заборонене знаряддя лову – хватка, в якій знаходилось 154 екземпляри карася сріблястого, загальною вагою 9,245 кг. Сума збитків – 243 474 гривні, – зазначають у Хмельницькому рибоохоронному патрулі.

На тій же водоймі затримано ще одного порушника, який виловлював водні біоресурси хваткою. Чоловік добув 37 екземплярів карася сріблястого, загальною вагою 2,315 кг. У цьому випадку сума збитків становила 58 497 гривень.

В усіх трьох випадках складено адмінпротоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали готуються для передачі до суду, – зазначили в рибпатрулі.

Нагадаємо, що Кабінетом Міністрів прийнято постанову від 06.10.2021 № 1039, якою значно підвищено розміри такс за незаконний вилов водних біоресурсів. Зокрема, компенсація за один незаконно виловлений екземпляр карася сріблястого – 1 581 гривня.

Популярні пости