Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Одна із військових частин Хмельниччини отримала почесне звання

Одна із військових частин Хмельниччини отримала почесне звання

Одна із військових частин Хмельниччини отримала почесне звання

Указом Президента України Володимира Зеленського від 29 вересня військовій частині з Хмельниччини присвоєно почесне найменування “Поділля”. Про це повідомили в пресслужбі підрозділу. 

– З метою відновлення історичних традицій національного війська, зважаючи на зразкове виконання покладених завдань під час захисту територіальної цілісності та незалежності України: присвоїти 143 об’єднаному навчально-тренувальному центру Сил підтримки Збройних Сил України почесне найменування “Поділля” та надалі іменувати його – 143 навчально-тренувальний центр “Поділля” Сил підтримки Збройних Сил України”, – йдеться в Указі.

Військовослужбовці частини відзначили, що ця подія є великою честю та важливим кроком для підрозділу.

– Відтепер наше ім’я відображає не лише наш внутрішній дух і прагнення до служіння країні, а й нашу глибоку пов’язаність з цінностями та історією нашої землі. Наша частина розташована на землях історико-етнографічного регіону “Поділля”, де упродовж віків викувалася справжня воля та рішучість. Ця земля зі своєю віковою історією, непохитним духом та відданістю своїм ідеалам завжди була прикладом відваги та вірності. Українське Поділля відігравало, окрім політичної, також і важливу військово-стратегічну роль як один із кількох центрів збереження українського етносу та утвердження стійких прагнень та традицій вітчизняного державотворення, – зазначили в частині. 

Військові додають, що гідно нестимуть почесне найменування “Поділля” та захищатимуть нашу незалежність від будь-яких загроз. Поділля ж у різні історичні епохи відігравали важливу роль у підготовці саме військових інженерів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.