Середа, 10 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Один із футбольних клубів Хмельниччини пропустить спортивний сезон

Один із футбольних клубів Хмельниччини пропустить спортивний сезон

Один із футбольних клубів Хмельниччини пропустить спортивний сезон

Пропустять сезон ігор у 2022-23 роках гравці ФК “Агробізнес” у Волочиську. Днями про причини такого рішення представники клубу повідомили громадськість.

ФК “Агробізнес”, залишаючись в статусі професійного клубу, пропускає сезон 2022/23 у Першій лізі, призупиняє членство в ПФЛ. Відновити участь у змаганнях ПФЛ планують наступного сезону 2023/24. Таке рішення, пояснюють у клубі, вони прийняли у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну.

“Зараз, коли йде війна, футбол залишається без глядачів на трибунах, задля яких, власне, ми і працюємо. Таким чином, футбольні змагання у теперішніх умовах будуть неповноцінними. Також, в умовах постійної загрози життю та здоров’ю громадян України, не хочемо наражати на небезпеку учасників матчів на домашньому стадіоні «Юність», який не облаштований укриттям.Через ці причини ми прийняли рішення пропустити сезон 2022/23, але бажаємо залишитися професійним клубом і наступного сезону повернутися у змагання ПФЛ. Як відомо, ПФЛ запропонувала опцію, що дозволяє в умовах воєнного часу, відмовившись від участі в змаганнях ПФЛ, зберегти професійний статус клубу та відновити участь у змаганнях в наступних сезонах. Цим, окрім ФК “Агробізнес”, вже скористався ряд клубів Першої ліги. Зараз наші орієнтири перелаштовані на захист України від загарбників, допомогу тим, хто відстоює нашу незалежність.”– Частина представників нашого клубу поповнили ряди ЗСУ і захищають країну зі зброєю в руках. Зокрема це засновник ФК “Агробізнес” Олег Собуцький, віцепрезидент клубу Андрій Донець, тренер Сергій Добропольський, адміністратор команди Володимир Дузь, керівник по роботі з уболівальниками Сергій Чиж та його син, колишній воротар ФК “Агробізнес”, дитячий тренер Агробізнес-ДЮСШ Сергій Чиж (молодший), фінансовий директор Роман Глущак, працівник в структурі клубу Роман Пукас. В таких нелегких умовах важко перелаштуватися на активну футбольну діяльність, – коментують у ФК.

Як юридична структура, ФК функціонуватиме, у клубі підтримують його інфраструктуру, доглядають футбольні поля та майданчики. За усіма працівниками збережені робочі місця та виплачується заробітна плата.

– Також повністю забезпечується розвиток дитячо-юнацького футболу у нашому краї. Майбутні футбольні зірки різних вікових груп “Агробізнес-ДЮСШ”, незважаючи на воєнний час, активно тренуються, розвивають свою майстерність, за можливості, беруть успішну участь у дитячих турнірах, – додають у ФК.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.