Середа, 10 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Стали першопрохідцями: двійнята з Хмельниччини, які мають СМА, отримали у США уколи вартістю понад 4 млн доларів

Стали першопрохідцями: двійнята з Хмельниччини, які мають СМА, отримали у США уколи вартістю понад 4 млн доларів

Стали першопрохідцями: двійнята з Хмельниччини, які мають СМА, отримали у США уколи вартістю понад 4 млн доларів

Днями двійнята Артем та Влад Пукало з Хмельниччини, які мають діагноз СМА, отримали ін’єкції “Zolgenesma”. Про це повідомила мама двійнят.

Все сталося сьогодні, 07.07.2022 року (у вас, це вже ранок 08.07.22р.). Наші хлопчики отримали свої ін’єкції ZOLGENSMА. Ми щиро радіємо та ні хвилини не жалкуємо, що довірившись та ризикнувши усім, ми отримали шанс на лікування. Сьогодн, в переддень мого дня народження та дня народження синочків, ми отримали неймовірно цінний подарунок, шанс для діток прожити повноцінне життя, – розповідає мама дітей.

Дітям зробили ін’єкції життєво важливого препарату в США. Далі двійнята пройдуть курс відновлення. На лікування двійнят збирали кошти у регіоні, країні та поза її межами. Про це написала очільниця Хмельницької облради Віолета Лабазюк.

Друзі! Надзвичайна подія відбулась для діток та батьків з Хмельниччини! З Волочиська! Ми всі по частинках долучались в свій час до збору коштів на лікування та уколи для цих маленьких діток. І тут трапилось просто диво. Велика дяка фондам та людям з добрим серцем! Дай Боже сил і здоров’я діткам в батькам, – йдеться в дописі.

Вважаю нам вдалося неймовірне – під час війни знайти діток, хворих на СМА. Так, й дотепер в державі немає єдиного реєстру обліку дітей з цією хворобою! Як і не було жодної програми, яка хоча б давала надію на те, що дітки з СМА можуть отримати за кордоном рятівні для них ліки, – написала у своєму фейсбуку лідерка жіночого руху “За майбутнє” Ірина Суслова.

Далі, як пояснює Суслова, вони, спільно із фондом Birds for Sofia Foundation, намагається допомогти іншим дітям.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.