Середа, 23 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Один із головних результатів роботи: ізяславські лісівники підвели податкові підсумки

Один із головних результатів роботи: ізяславські лісівники підвели податкові підсумки

Один із головних результатів роботи: ізяславські лісівники підвели податкові підсумки

Одне із ключових бюджетоутворюючих підприємств регіону – у ДП “Ізяславський лісгосп” розповіли, на скільки вони поповнили бюджети усіх рівнів за 8 місяців поточного року.

Наповнення місцевого та державного бюджетів, сплата ЄСВ – оплата праці вчителів, медиків та решти важливих працівників бюджетного сектору, ремонт доріг та розвиток інфраструктури, підтримка соціального сектору та обороносдатності країни.

– Ізяславський лісгосп, як державне підприємство, свої фінансові, соціальні збов’язання безвідмовно виконує. На підприємстві сьогодні чудово розуміють наскільки потрібні кошти для відновлення поруйнованої війною економіки країни, підтримки нашої армії, яка мужньо захищає незалежність України, вирішення багатьох соціальних питань, – зазначають у лісгоспі.

Лісівники пояснюють, одним із основних результатів роботи підприємства є податки, які отримує наша держава на усіх рівнях. Цьогоріч за 8 місяців своєї роботи ДП “Ізяславський лісгосп” сплатило до бюджетів усіх рівнів 60 140,2 тисяч грн: 

  • до державного бюджету сплачено – 36 856,4 тисяч грн;
  • до місцевого бюджету – 12 619,7 тисяч грн;
  • єдиного соціального внеску – 10 664,1 тисяч грн.

Крім сплати податків, Ізяславські лісівники розвивають інфраструктуру громад, працюють над створенням рекреаційних зон на території населених пунктів, за потреби допомагають технікою, матеріалами. За участі лісівників на Ізяславщині ремонтують дороги, об’єкти соціальної сфери, ліквідовують пожежі, проводиться благоустрій. Не злукавимо, якщо констатуємо той факт, що працівники галузі намагаються завжди допомагати землякам. Звісно, якщо це в їхніх силах та компетенції.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.