Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Один з підрозділів Хмельниччини отримає мобільний банно-пральний комплекс

Один з підрозділів Хмельниччини отримає мобільний банно-пральний комплекс

Один з підрозділів Хмельниччини отримає мобільний банно-пральний комплекс

Для захисників з Хмельниччини змайстрували мобільний банно-пральний комплекс. Реалізувати задумане вдалося завдяки ГО «Валіза добра» та БФ «Авангард». Так, спільними зусиллями благодійники придбали автомобіль IVECO та вмонтували туди все необхідне.

Авто обладнане сучасною технікою, електрогенератором, системою підігріву води та глибинним насосом для подачі води з будь-якої водойми. Також насос може бути задіяний для відкачування води з бліндажів та окопів, – розповів винахідник машини Геннадій Годний, керівник ГО «Валіза добра».

Крім того, машина містить душову кімнату на 4 особи, чотири пральні машини, сухожарову шафу для сушіння натільної білизни й одягу та речі першої необхідності (рушники, засоби гігієни тощо).

Необхідність в таких комплексах постає дуже гостро, адже на передовій в окопах наші захисники не мають можливості задовольняти елементарні потреби. Тому таке авто є чудовим подарунком для бійців. Дякую винахідникам та всім, хто долучився до цієї гарної справи, – сказав начальник ОВА Сергій Гамалій.

Тож, невдовзі один з підрозділів Хмельниччини, який наразі перебуває на передових позиціях, отримає зручний, а головне – необхідний мобільний банно-пральний комплекс.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.