Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Який стан автомобільних доріг на Хмельниччині та про що попереджують водіїв

Який стан автомобільних доріг на Хмельниччині та про що попереджують водіїв

Який стан автомобільних доріг на Хмельниччині та про що попереджують водіїв

Ніч проти 3 лютого тримала в тонусі працівників шляхового господарства регіону. Типові для початку лютого погодні умови з від’ємними температурними режимами та опадами у вигляді мокрого снігу сприяли швидкому утворенню ожеледиці на дорожньому покритті. 

 Тож, до роботи вночі стали 37 одиниць техніки та  44 шляховики. Витрати ПСС для обробки доріг від зимової слизькості становлять 1122 тонни. Станом на 10 ранку 3 лютого проїзд забезпечено. Покриття переважно мокре, чорне. Видимість достатня. Ускладнень руху та заторів немає, – зазначають у Службі автомобільних доріг у Хмельницькій області.

За інформацією Хмельницького обласного центру з гідрометеорології на території області зберігатимуться опади у вигляді мокрого снігу та існує ризик утворення ожеледиці.

– До уваги водіїв! На дорогах працює спеціальна дорожня техніка, особливу увагу приділяємо аварійно-небезпечним ділянкам, спускам та підйомам. Тож, просимо учасників дорожнього руху дотримуватися швидкісного режиму, дистанції та уникати небезпечного маневрування, особливо поблизу механізмів, – додають у Службі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.