Понеділок, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Офіцер громади зі Старого Кривина розповів, як працюється у найгарнішому селі України

Офіцер громади зі Старого Кривина розповів, як працюється у найгарнішому селі України

Офіцер громади зі Старого Кривина розповів, як працюється у найгарнішому селі України

Старий Кривин став найгарнішим селом України за онлайн-голосуванням на порталі Made in Ukraine. Про свою роботу в цій громаді розповів місцевий ПОГ (поліцейський офіцер громади), капітан Сергій Хамрик.

У Старому Кривині, Нетішинської ТГ, капітан Хамрик працює у поліції з 2012 року. Понад десять років він – дільничний. Під час впровадження проєкту “Поліцейський офіцер громади” без роздумів долучився, подавшись на конкурс.

Перед тим, як приступити до служби у Кривині, працював у Нетішині, і, зізнається, переведенню зрадів, адже сам народився та виріс у селі.

Перше приємне враження в мене було після спілкування з мешканцями села. Молода, привітна громада радо підтримала мене. Я, у свою чергу, намагався з усіма познайомитись, дізнатись , яка існує проблематика. І дуже швидко став тут своїм, – говорить капітан Хамрик.

Упродовж дня, говорить поліціянт, устигає побувати скрізь у селі. Чи не найчастіше навідує місцевий будинок-інтернат для людей похилого віку та інвалідів.

– Чомусь саме там  відчуваю себе найбільш потрібним. Вислухати, порадити або просто обізватися добрим словом до стареньких, що там проживають, вважаю своїм щоденним обов’язком, – додає Хамрик.

Головною принадою села я вважаю не туристичні пам’ятки та розвинуту інфраструктуру, а людей, мешканців громади. Саме їх заповзятість, доброзичливість та згуртованість стали запорукою перемоги в цьому конкурсі. Кривинці завжди привітні, веселі, дружні та неабияк вболівають за свою малу Батьківщину. Гордий тим, що саме мені випала честь обслуговувати цю територію, і надалі докладатиму максимум зусиль, аби життя місцевого населення стало ще безпечнішим, – додає капітан Хамрик.

Популярні пости