П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Офіційно на одного безробітного на Хмельниччині припадає більше однієї вакансії

Офіційно на одного безробітного на Хмельниччині припадає більше однієї вакансії

Офіційно на одного безробітного на Хмельниччині припадає більше однієї вакансії

Кількість офіційно зареєстрованих безробітних на Хмельниччині, станом на 1 листопада, становила 2,4 тис. осіб, в той час як в базі Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалося 3092 вакансії. Які професії на ринку праці є найактуальнішими та на яку зарплату можуть розраховувати шукачі роботи – у матеріалі.

З січня по жовтень цього року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 21,1 тис. громадян.

Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 2 744 роботодавці. В базі даних  налічувалось 12,1 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив 9477 гривень на одну вакансію. Станом на 1 листопада 2023 року кількість зареєстрованих безробітних становила 2,4 тис. осіб, в тому числі 107 учасників бойових дій,  229 осіб з числа внутрішньо переміщених осіб. У базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалося 3092 вакансії.

Понад 60% ринку праці – виробничі та робітничі професії. Роботодавці потребують: водіїв, швачок, продавців, двірників, охоронників тощо.

Затребуваними залишаються професії: швачок, водіїв автотранспортних засобів,  продавців продовольчих товарів, продавців-консультантів, кухарів, інспекторів пенітенціарної системи, бухгалтерів, економістів, лікарів, інженерів. Крім того, існує потреба у робітниках найпростіших професій: підсобні робітники, охоронники, двірники, вантажники та інші.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.