Середа, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Олег Довгань: щодня рятуємо життя мешканців Шепетівщини

Олег Довгань: щодня рятуємо життя мешканців Шепетівщини

Олег Довгань: щодня рятуємо життя мешканців Шепетівщини

Шепетівське відділення невідкладної допомоги функціонує уже рік від початку його створення. За цей час медики на чолі з виконуючим обов’язки голови відділення Олегом Довганем врятували не один десяток життів.

Раніше відділення функціонувало як звичайне приймальне, яке є в кожному районі. У зв’язку з реформуванням усієї медичної структури було прийнято рішення створити окреме нове відділення невідкладної медичної допомоги. У ньому знаходяться палати інтенсивної терапії та надається медична допомога у найважчих випадках захворювань.

Ми почали працювати та активно функціонувати вже в перших числах квітня 2020 року. Це був той період, коли пандемія коронавірусу набула свого піку. Тож, з дня відкриття на роботу залучили фахівців, яких найбільше потребували. За рік часу через наше відділення пройшло більше 400 хворих, які були у вкрай важких станах. А далі, дивлячись на перебіг їх захворювання, пацієнтів переводили в профільні відділення, – коментує Олег Довгань.

Щодо апаратури та технологічного забезпечення, то за словами лікаря, її вистачає, включаючи апарати ШВЛ, які були закуплені лікарнею. Частина фінансів надходить з державного бюджету, а частина – з місцевого. Також забезпечені й ліками.

Найближчим часом, згідно з президентською програмою «Велике будівництво», в Шепетівці повинно відритись нове відділення невідкладної допомоги, яке створять на базі лікарні. Вже зараз там проводять ремонт та відновлення. Крім того, туди планують встановити нове обладнання: комп’ютерний томограф на рентгенівську установку. Але наразі все в процесі будівництва та обробки.

Планувалось, що відділення відкриють 1-го квітня, але виникли деякі нюанси у фінансовій сфері. Сподіваюсь, що ближчим часом сучасне відділення таки відкриється, – коментує Олег Довгань. – Проте зараз в нас є проблема з кадрами, адже не вистачає лікарів та медичних працівників. Так, у нашому відділенні є лише два лікарі за цим напрямком роботи, тому нам допомагають інші лікарі, які чергують. Дуже дякуємо відділенню інтенсивної терапії, звідки лікарі постійно з нами співпрацюють. Попри все, ми продовжуємо працювати і намагаємось справлятися з усіма викликами пандемії, аби зберегти життя й здоров’я кожного пацієнта.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.