Понеділок, 27 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Олег Яблонський про волонтерське таксі для медиків на Шепетівщині

Олег Яблонський про волонтерське таксі для медиків на Шепетівщині

Олег Яблонський про волонтерське таксі для медиків на Шепетівщині

Вже другий рік поспіль волонтери в Шепетівці організовують акцію, в ході якої небайдужі водії підвозять лікарів під час карантину та локдауну.

Організатором такої акції є Олег Яблонський, який називає свою діяльність швидше волонтерським рухом. Проте, за словами шепетівчан, подібна діяльність є дуже ефективною та корисною в громаді.

– Почалось все з того, що я створив групу у Вайбері, де було кілька учасників. Лікарі туди надсилали інформацію про те, куди і кого потрібно підвезти. Люди, в яких є особистий транспорт, добровільно організувалися, щоб допомогти медичним працівникам дістатися до хворих, – розповідає Олег.

Крім того, всі поїздки були безкоштовними. Звичайні громадяни, які проявляли добродушність, просто підвозили лікарів до місця призначення.

– Це не тільки була так звана функція «підвезти по дорозі». Волонтери спеціально їхали за лікарями та доставляли їх у необхідне місце безкоштовно. Їздили не тільки по Шепетівці, але і по району, – додає Олег Яблонський.

У минулому році такий рух став поширенішим, завдяки чому багато лікарів змогли вчасно дістатися до пацієнтів та надати їм необхідну допомогу.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.