Субота, 10 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Онлайн-платформа United24: допомогти Україні може кожен охочий з будь-якої країни світу

Онлайн-платформа United24: допомогти Україні може кожен охочий з будь-якої країни світу

Онлайн-платформа United24: допомогти Україні може кожен охочий з будь-якої країни світу

Сьогодні, 5 травня, розпочала роботу онлайн-платформа United24, на якій можна в один клік з будь-якої країни світу пожертвувати кошти на допомогу українським захисникам, мирним жителям та на відбудову країни.

Пожертвувати гроші можна з банківської картки, банківського рахунку або криптогаманця. Про запуск платформи повідомив президент Володимир Зеленський.

Запускаємо глобальну ініціативу United24. Перша її складова – онлайн-платформа для збору коштів на підтримку України. Невдовзі до неї долучаться інші проєкти і програми, – написав Володимир Зеленський у Telegram.

Гроші можна пожертвувати на оборону й розмінування, медичну допомогу, відбудову України. Зокрема Президент опублікував відео англійською мовою з українськими субтитрами, де він розповідає про ініціативу та закликає допомагати Україні.

Усі перераховані кошти відразу переправляються на рахунки Національного банку України, закріплені за відповідними міністерствами. Звіти про збір коштів будуть оновлюватися кожні 24 години, – зауважив  Президент України.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.