Субота, 30 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Поліцейські офіцери Плужненської громади розшукали 76-річного пенсіонера, який дві доби блукав лісом

Поліцейські офіцери Плужненської громади розшукали 76-річного пенсіонера, який дві доби блукав лісом

Поліцейські офіцери Плужненської громади розшукали 76-річного пенсіонера, який дві доби блукав лісом

Поліцейські офіцери Плужненської територіальної громади розшукали 76-річного Андрія Ілліча з Ізяславщини, який дві доби блукав лісом за 7 кілометрів від села Сивір.

До нас звернулась дочка дідуся і повідомила про його зникнення. Поліцейські «прочесали» добрячий шмат території, щоб розшукати пенсіонера, – розповідають правоохоронці.

Зокрема поліцейські розповіли, що ввечері 2 травня дідусь вирушив на околицю села, де його застали сутінки, він втратив орієнтацію у просторі, зайшов у ліс та заблукав. Там він провів майже дві доби. Його дочка, яка проживає в місті, не могла додзвонитися, тому приїхавши виявила, що батька немає вдома, та відразу звернулася до правоохоронців.

Поліцейські офіцери громади Плужненської ТГ Олег Ткачук та Михайло Гончарук вдома, добре знаючи місцевість, об’їхали навколишній ліс. За 7 кілометрів від села розшукали зниклого, – коментують у поліції.

Окрім спраги, голоду та втоми дідусь більше ні на що не скаржився. На службовому авто поліцейські відвезли пенсіонера додому. Там на нього чекала донька.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.