П’ятниця, 19 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Опалювальний сезон розпочався, а батареї холодні? У Славутській громаді запустили котельні

Опалювальний сезон розпочався, а батареї холодні? У Славутській громаді запустили котельні

Опалювальний сезон розпочався, а батареї холодні? У Славутській громаді запустили котельні

Відучора, 9 листопада, у Славутській громаді офіційно розпочато опалювальний сезон для всіх категорій споживачів.

Комунальники з восьмої години ранку спільно із представниками АТ «Хмельницькгаз» працюють над запуском котелень, які завчасно були підготовлені до цього. Станом на 13:00 більшість котелень запрацювали, решта — в процесі запуску, – повідомляє начальник КП «Славутське ЖКО» Василь Яцюк.

Також очільник установи наголосив, що початок опалювального сезону у Славуті був під загрозою через наявність боргу – 3 млн 200 тис. грн – за послугу з розподілу газу перед АТ “Хмельницькгаз”. Але відповідний дозвіл було отримано, однак, за умови стовідсоткового погашення заборгованості до кінця 2022 року.

Водночас нагадуємо, що борг споживачів за опалення наразі становить уже 14, 4 млн грн. Тому КП «Славутське ЖКО» вкотре звертається до споживачів з проханням терміново погасити заборгованість за спожиті послуги або звернутися для реструктуризації боргу за адресою: вул. Миру, 14-А, – додає Василь Яцюк.

Однак, у соціальних мережах мешканці почали масово обурюватися, що опалювальний сезон розпочався, але батареї залишаються холодними й надалі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.