Субота, 10 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівські волонтери завдяки благодійному внеску місцевої жительки придбали 100 шапок для ЗСУ

Шепетівські волонтери завдяки благодійному внеску місцевої жительки придбали 100 шапок для ЗСУ

Шепетівські волонтери завдяки благодійному внеску місцевої жительки придбали 100 шапок для ЗСУ

Шепетівські волонтери на чолі з Мартинюк-Саясіною Оксаною закупили 100 зимових шапок для хлопців ЗСУ, аби їм було тепло не лише на серці він щоденних молитов українців, а й в окопах та на полі бою. Це стало можливим завдяки благодійному внеску шепетівчанки Людмили Степанюк.

– Я дуже вірю в чудеса! Але те, що сталося зі мною 26 жовтня, навіть чудом не назвеш. Біля “Альфи” я дала жінці 10 гривень, яка просила на хліб. Її слова я буду пам’ятати все життя: “Вам ці гроші повернуться сьогодні многократно. Це для того, щоб ви повірили в Бога”. Я посміхнулася, подякувала і відповіла, що вірую в Бога, – розповідає волонтерка Руслана Ребекевша.

Невдовзі до Центру гуманітарної допомоги, який очолює пані Руслана, прийшла молода жінка з дівчинкою і простягнула пачку грошей зі словами, що це для ЗСУ. Там було 10 тисяч гривень.

У ту ж хвилину пані Руслана зателефонувала волонтерці Оксані Мартинюк, яка збирала на той момент кошти на шапки для хлопців із ЗСУ.

Напередодні ми приїхали зі Сходу, возили хлопцям боржуйки, генератор, продукти харчування. При спілкуванні наші бійці зазначили, що їм необхідні теплі шапки, бо надворі вже холодно. І ці ж гроші, які передала Руслана, ми використали саме на придбання 100 шапок. Хлопці вже їх носять, ми передали їх поштою, – розповідає Оксана Мартинюк.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.