Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Опитування: 8 березня очима жительок Шепетівщини

Опитування: 8 березня очима жительок Шепетівщини

Опитування: 8 березня очима жительок Шепетівщини

Щорічно 8 березня в Україні, як і в усьому світі, відзначають “Міжнародний день боротьби за права жінок та міжнародний мир”. У поп-культурі цей день ототожнюють зі святом “весни та жіночності”. У суспільстві питання того чи варто робити цей день вихідним, вітати чи як вітати сьогодні жінок – дискутивне. Ми запитали жительок Півночі Хмельниччини, як відзначають вони цей день та як сприймають 8 березня.

8 березня для мене – це звичайний день. Сама собі можу купити квіти (для настрою). Думаю, що це більше про те, щоб чоловіки звертали увагу на жінок, як на витвір прекрасного, приділяли їм час і дарували приємні подарунки . Але це символічно так, на початку весни, мати свято, яке присвячене жінці!”

Анна Шевчук, студентка, музикантка

“Я важаю, що 8 березня є святом. Це невеличкі подарунки для найщиріших жінок, це вихідний день. Оскільки, я – курсант, то цей день для мене має важливу роль.

Олександра Голікова, курсантка

“Для мене цьогорічне 8 Березня – це весна, приємні спогади молодості і законний вихідний.

Наталя Гнатюк, директорка Фонду Сталого Розвитку “Стара Волинь”

“Швидше, це не свято зараз, а історична пам’ять.
Типу 9 травня на мінімалках: жінки тоді відстоювали себе, зараз це перекрутили і носять квіточки до меморіалів.
Я 8 березня “відсвяткую” на роботі.

Олександра Король, студентка, бариста

“Для мене цей день однозначно про рівність прав. Але мені ще важко пояснювати людям, чому це не свято краси й чому благоговіння жінок у цей день має штучний вигляд.

Ірина Самара, медійниця

“Для мене 8 березня – це, передусім, про рівність!!! Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир, свято, символ боротьби за права людини для жінок, проти сексизму та гендерної нерівності. Є багато країн, де права жінок обмежені, є країни, де й досі жінка взагалі не має права голосу, працювати чи здобувати освіту. Також це про можливість нагадати чоловікам, що поруч з ними жінки, які потребують уваги, підтримки й теплих слів!

Ми звісно сильні й незалежні, але отримувати компліменти, увагу і подарунки любимо, бо в кожній жінці всередині живе маленька дівчинка, яка заслуговує бути “принцесою” нехай не щодня, але 8 березня точно!

Ірина Александрук, активістка

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.