Вівторок, 7 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Останній енергоблок-тисячник Енергоатома підключили до мережі України

Останній енергоблок-тисячник Енергоатома підключили до мережі України

Останній енергоблок-тисячник Енергоатома підключили до мережі України

Один із енергоблоків-тисячників (ВВЕР-1000), який був відключений від електромережі, знову підключили. Про це НАЕК “Енергоатом” повідомляє у Телеграмі.

10 грудня один з енергоблоків-тисячників (ВВЕР-1000) Енергоатома був відключений від енергомережі для усунення зауваження трансформатора струму резервного захисту. Зауваження усунули і сьогодні 13 грудня енергоблок знову підключили до електромережі, – йдеться у повідомленні.

У компанії зазначили, що також закінчується поновлювальний ремонт ще одного енергоблоку ВВЕР-1000, який зазнав пошкоджень внаслідок обстрілів енергетичної інфраструктури 23 листопада. Найближчими днями його теж підключать до мережі.

Для забезпечення потреб населення та економіки країни всі інші енергоблоки вітчизняних АЕС, за винятком тимчасово захопленої Запорізької станції, працюють на максимальній потужності, – підкреслили в Енергоатомі.

Тимчасово захоплена ЗАЕС, включення якої блокується російськими загарбниками, продовжує постійно споживати близько 100 МВт електроенергії на власні потреби від енергосистеми України.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.