Четвер, 9 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » У славутських лісівників на часі – зимова підгодівля диких тварин: які смаколики підготували у лісгоспі

У славутських лісівників на часі – зимова підгодівля диких тварин: які смаколики підготували у лісгоспі

У славутських лісівників на часі – зимова підгодівля диких тварин: які смаколики підготували у лісгоспі

Низька температура повітря та поява снігового покриву в лісах ускладнюють процес добування їжі для диких тварин. Ті рослини, що зазвичай складають раціон для звірів, знаходяться під шаром снігу. Саме тому єгерська служба та лісова охорона Славутського лісгоспу допомагають лісовим мешканцям пережити сувору пору та проводять зимову підгодівлю. Це дозволяє звірам поновити сили і допомагає вижити, коли звична природна їжа важкодоступна.

ДП «Славутський лісгосп» займається веденням мисливського господарства на території 16283 гектара, решта мисливських угідь – 7224 гектара надано в користування Славутській організації УТМР, – розповідає мисливствознавець Караван Микола.

Цьогоріч славутські лісівники для підгодівлі мисливських тварин облаштували 12 підгодівельних майданчиків, 65 годівниць та 70 солонців.

– Також для підгодівлі лісових мешканців було заготовлено 3 т сіна лугового, 2800 штук листяних пучків (кормових віників), 500 кг соляних брикетів, 3 т кукурудзи (2,5 т з яких було вже вивезено в угіддя), – додає Микола Іванович.

Лісівники наголошують, що починаючи з грудня і до весни, викладають корми, аби допомогти лісовим мешканцям – звірам і птахам перенести зиму якомога легше і комфортніше.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.