Неділя, 25 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Ожеледиця на Хмельниччині: дорожники використали майже 400 т протиожеледних сумішей

Ожеледиця на Хмельниччині: дорожники використали майже 400 т протиожеледних сумішей

Ожеледиця на Хмельниччині: дорожники використали майже 400 т протиожеледних сумішей

На Хмельниччині дорожники звітують, що наразі покриття автошляхів державного значення сухе. Проїзд забезпечено. Заторів, ускладнень у русі, надзвичайних ситуацій, скарг та ДТП не зафіксовано. Зокрема на боротьбу з ожеледицею на дорогах Хмельниччини витрачено 385 тонн протиожеледних сумішей.

Попри відсутність у прогнозі погоди повідомлень про можливі опади, все ж закликаємо водіїв утриматись від ризикованих маневрів у вечірню та нічну пору, адже через високий відсоток вологості та перехід температури повітря за нульову позначку вірогідне утворення льодяного покриву на дорозі, – попереджають у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Хмельницькій області.

По мережі тривають роботи із зимового утримання доріг: прибирання повалених дерев після буревію, прибирання снігу з узбіч та монтаж знаків зимової тематики.

Будьте уважні та обережні поблизу спецтехніки. Для отримання інформації про стан проїзду дорогами державного значення Хмельниччини можна дізнатися за номером Єдиного контакт-центру: 067-400-60-80, – додали в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.