Вівторок, 28 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Павло Шульжинський: впевнено рухатися з пацієнтом від складного випадку до успішного результату

Павло Шульжинський: впевнено рухатися з пацієнтом від складного випадку до успішного результату

Павло Шульжинський: впевнено рухатися з пацієнтом від складного випадку до успішного результату

Європейський та корейський досвіди – у кабінеті українського хірурга-стоматолога.
Як рятує не лише посмішки, а й здоров’я, та чому іноземці їдуть до України лікувати зуби – в інтерв’ю нашому інформаційному порталу “Хмельниччина північ” розповів лікар “Фенікс-Дент” Павло Шульжинський.

Павло із Хмельницького і зараз живе та працює “на дві домівки” – паралельно він лікує пацієнтів “Фенікс-Дент” у їх шепетівській клініці.

Ми розмовляємо у його кабінеті, під час невеликого “вікна” між двома прийомами. Коли приїздить до Шепетівки, його день розписаний максимально щільно. Одразу після того, як завершить зі своїми пацієнтами, Павло Шульжинський поїде до Києва, де впродовж декількох днів підвищуватиме фах. Він розповідає: від студентства не припиняє розвиватися – навчається медицині у найкращих, аби впроваджувати у своїй практиці цінний досвід азійських, американських, європейських та колег із України. Це разом із власними напрацюваннями – шлях до успішної практики.

Як хірург-стоматолог він займається складними медичними випадками, що стосуються не лише зубів, а й тканин, що до них примикають. Цей фах свого часу, як пригадує медик, він обирав максимально свідомо.

Коли прийшов період обирати майбутню професію, батьки радили мені бути усвідомленим та відповідальним, – розповідає лікар. – Я гарно навчався у школі та розглядав декілька сфер, у яких міг би себе реалізувати. Мій батько – медик, але, як не дивно, на мій вибір вплинуло не це. Я хотів допомагати людям, і зараз, вже маючи роки досвіду та практики, я жодного разу не пошкодував про таке рішення.

Практику лікар розпочав ще під час навчання, будучи інтерном. У свій перший робочий день, розповідає Павло, він відзначав День народження. Подарунок, пригадує, був відповідний.

Це була історія, коли цілий день рвав зуби. Того дня у мене все було вперше: і робочий день, і видалення зубів. Звісно, що цей досвід зі мною на все життя – жартує медик.

Здобутий спершу медичний фах Павло вирішив звузити до стоматологічної хірургії.

Загальна стоматологія – швидкий результат: скажімо, запломбував зуб і все. Лікування ж у хірурга триває довше, – пояснює лікар. – Це – тривалий процес, це мені подобається більше: впевнено рухатися з пацієнтом від складного випадку до успішного результату.

У вузькій спеціалізації, говорить Павло, є ще одна перевага – зосередження на одному лікувальному процесі і його максимальне вдосконалення, аби бути ефективним у своїй сфері.

Одночасно все знати неможливо, але можна “прокачувати” свій рівень у чомусь одному і бути справді якісним медиком, – каже Павло. – Цю цінність поділяють і мої колеги, зокрема у “Фенікс-Дент”. За потреби, ми працюємо командою та підсилюємо один одного у своїх галузях. Наприклад, мали з лікаркою-ортодонтом Надією Сондей пацієнта, що потребував і моєї, і її допомоги. У цьому випадку, попри правильний прикус, була неправильна постанова щелепи і через це – нюанси із суглобом. Працювали у команді, я – як хірург, пані Надія – як ортодонтка і разом повернули людині здоров’я та запобігли загрозам, які мав цей випадок.

У своїй роботі Павло він використовує комбіновані протоколи лікування (європейські та американські), а також впроваджує досвід, який здобув у Південній Кореї та Швейцаріїї, де стажувався.

У Лісабоні є клініка видатного хірурга Пауло Моло, де допомагають людям зі складними випадками. У цій країні втрата зуба прирівнюється до втрати органа та інвалідності. Тому люди дуже цінують своє стоматологічне здоров’я. Останніми роками, до великого вторгення, в Україні починав розвиватися стоматологічний туризм, коли людина приїздила на тиждень до нашої країни та комплексно лікувала зуби. У деяких випадках можна отримати тимчасові незнімні зуби на імплантах всього за тиждень. Це важливо для тих, хто приїздить до нас на невеликий термін.

Українські медики мають достатньо потужностей, аби надавати такі послуги, каже Павло. Йдеться і про знання, і про навички, і про адаптивність у роботі. Мають такий досвід не лише великі клініки в обласних центрах, а й “Фенікс-Дент”.

Наша основна цінність – здоров’я пацієнта. Я, як хірург, маю зробити все від мене залежне, аби врятувати зуб та щелепу, – підкреслює фахівець.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.