Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Перевищив швидкість та збив велосипедиста: у Полонному судили водія

Перевищив швидкість та збив велосипедиста: у Полонному судили водія

Перевищив швидкість та збив велосипедиста: у Полонному судили водія

Місцевий житель на «Daewoo Lanos», який їхав зі швидкістю 65,4 – 68,3 км/ год, не встиг загальмувати й наїхав на велосипедиста, що перетинав проїзну частину. У результаті дорожньо-транспортної пригоди велосипедист отримав тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості, у тому числі, смертельно небезпечні.

Як йдеться у матеріалах справи, аварія сталась 15 вересня 2020 року на вулиці Данила Галицького.

У суді потерпілий засвідчив, що повідомив інших учасників дорожнього руху про намір виконати маневр повороту – витягнув убік ліву руку. На зустрічній смузі його збило авто, що у попутному напрямку їхало позаду.

Зі слів обвинуваченого, він бачив, що велосипедист повертає ліворуч. Проте, навіть застосувавши екстренне гальмування та змістивши авто ліворуч, запобігти аварії йому не вдалося. Водій визнав, що перевищив швидкість.

При призначенні покарання суд, серед іншого, врахував його щире каяття у скоєному, часткове добровільне відшкодування потерпілому завданої злочином шкоди в сумі 40 000 гривень, виключно позитивні характеристики за місцем проживання і роботи, перебування на його утриманні неповнолітньої дитини, позицію потерпілого, який просив не позбавляти винуватця ДТП волі й не наполягав на позбавленні водійського посвідчення. Суд також взяв до уваги клопотання голови правління підприємства, де обвинувачений працює машиністом автокрана, який просив не позбавляти кранівника водійських прав, позаяк той бере участь у будівництві оборонних конструкцій. Відтак, суд не призначив обвинуваченому додаткове покарання у виді позбавлення права керувати транспортними засобами.

Оскільки вирок ще не набрав законної сили, його можна оскаржити в апеляційному суді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.