Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Перший в Україні Освітній Хаб запрацював на Хмельниччині

Перший в Україні Освітній Хаб запрацював на Хмельниччині

Перший в Україні Освітній Хаб запрацював на Хмельниччині

Через війну в Україні більшість учнів та студентів змушені переїхати з регіонів, на які нападає росія, до інших областей чи за кордон. Тому питання організації навчального процесу для студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів є нині особливо гострим.

Не менш актуальним є питання профорієнтації працездатної молоді та їх батьків для вибору затребуваних професій.

– Аби вирішити ці питання, на Хмельниччині створено Освітній Хаб, завдяки якому внутрішньо переміщені особи й жителі області зможуть онлайн отримати нові знання та навички. Це дасть змогу матеріально забезпечити себе та свої родини під час війни та після її завершення, – зазначив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій під час зустрічі з представниками Міністерства освіти і науки України.

Участь у зустрічі взяли також заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв та заступник голови Асоціації інноваційної та цифрової освіти Дмитро Бондаренко.

– У найкоротший термін Освітні Хаби плануються відкрити не тільки в Україні, але і в інших країнах, у яких наразі перебуває велика кількість українських учнів та студентів: Румунії, Польщі, країнах Балтії, Чехії тощо, – сказав Станіслав Куценко, радник директора Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти” Міносвіти.

Освітній Хаб розташували у приміщенні Хмельницького політехнічного коледжу. Там організують психологічні та профорієнтаційні консультації, тестування щодо визначення власних здібностей за допомогою штучного інтелекту, навчання найзатребуванішим навичкам ХХІ століття, англійській та українській мовам, а також навчання затребуваним наразі на ринку праці професіям.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.