П’ятниця, 5 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Президент України про зустріч з Головою Європарламенту Робертою Мецолою

Президент України про зустріч з Головою Європарламенту Робертою Мецолою

Президент України про зустріч з Головою Європарламенту Робертою Мецолою

Президент України Володимир Зеленський повідомив про результати зустрічі з Головою Європейського парламенту Робертою Мецолою, яка нещодавно прибула до Києва.

Щиро хочу подякувати особисто вам, Роберто, і всій вашій команді за те, що в такий важливий момент для нашої держави, коли українці вірять справам і конкретним крокам, ви демонструєте героїзм приїхати в Україну. А сьогодні це вже героїзм, – зазначив Володимир Зеленський і додав, що цей візит є важливим кроком на підтримку українців.

Також Президент відзначив, що результатом його попередніх розмов із Робертою Мецолою в телефонному режимі стало її звернення до європарламентарів та світової спільноти щодо підтримки України, і це дуже цінує український народ.

– Я приїхала в Україну не лише для того, щоб підтвердити нашу солідарність, не лише для того, щоб продовжити працювати над формулюваннями наших резолюцій, у яких ми говоримо, що Україна є частиною нашої європейської сім’ї, адже ви воюєте й за нас, за фундаментальні принципи, які Європейський континент відстоював багато сторіч. Я також хотіла б переконатися, що у вас є все, що потрібно, щоб виграти цю війну. Тому що, якщо ви виграєте, весь світ виграє, – сказала Роберта Мецола.

Глава Української держави розповів про ситуацію на фронті й наголосив на важливості продовження та посилення санкційного тиску на Росію.

Нові санкційні пакети мають з’являтися щотижня й бути болючими для Росії, допоки вона не відмовиться від агресивних дій. Водночас, санкційний тиск на Росію потрібно підсилювати оборонною підтримкою нашої держави, – наголосив Володимир Зеленський.

Насамкінець Глава держави нагородив Роберту Мецолу орденом княгині Ольги І ступеня за вагомий особистий внесок у консолідацію міжнародної підтримки України в протистоянні російській агресії.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.