Вівторок, 27 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Під час «лавандових обжинків» зібрали понад 20 000 гривень на лікування військовому з Полонської ТГ

Під час «лавандових обжинків» зібрали понад 20 000 гривень на лікування військовому з Полонської ТГ

Під час «лавандових обжинків» зібрали понад 20 000 гривень на лікування військовому з Полонської ТГ

Під час «лавандових обжинків», які проходили у Прислучі, що на Шепетівщині, вдалося зібрати понад 20 тисяч гривень та одразу передали військовому, який потребує медичної допомоги.

Вдалося зібрати 22 200 гривень. Їх одразу передали бійцю ЗСУ з Полонської громади, який повернувся з полону у важкому фізичному і психологічному стані. На прохання матері хлопця його ім’я поки не розголошується,- зазначає ініціаторка «лавандових обжинків» Іванка Білоус.

Нагадаємо, «лавандові обжинки» проходили 4 серпня у Полонській громаді. Обов’язковою умовою участі був благодійний внесок – 250 гривень. За ці гроші можна було отримати власноруч зібраний букет лаванди, сфотографуватися у тематичних фотозонах, взяти участь у майстер-класі та скуштувати лавандові смаколики. Також серед учасників проводили розіграш крафтової продукції. Крім того, долучитися до акції можна було віддалено. За внесок, зроблений онлайн, благодійники отримають лавандові букети поштою.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.