П’ятниця, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Облаштування укриттів, збільшення видатків та ремонт доріг: у Шепетівській громаді відбулося засідання виконкому

Облаштування укриттів, збільшення видатків та ремонт доріг: у Шепетівській громаді відбулося засідання виконкому

Облаштування укриттів, збільшення видатків та ремонт доріг: у Шепетівській громаді відбулося засідання виконкому

Напередодні у Шепетівській громаді відбулося 17 позачергове засідання виконавчого комітету, на якому головував міський голова Віталій Бузиль. Під час засідання розглянули та ухвалили  ряд важливих питань, зокрема ті, що стосуються облаштувань укриттів та ремонту автомобільних доріг у місті.

Члени виконкому внесли зміни до міської Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Шепетівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, які передбачають встановлення голосового сповіщення у населених пунктах громади для удосконалення системи оповіщення, – зазначають у міській раді.

Зокрема, відповідно до змін, внесених до бюджету громади на 2022 рік, кошти будуть спрямовані на заходи та роботи з територіальної оборони на виконання Програми заходів національного спротиву, на проведення монтажу системи пожежної сигналізації, тривожних кнопок й оповіщення у закладах освіти, що раніше було обговорено міським головою на нараді з керівниками навчальних закладів.

Також погоджено фінансування на придбання медичного інструментарію та обладнання, матеріалів для поточного ремонту сховищ та укриттів та на придбання матеріалів для протиожеледної суміші, – додають у міськраді.

Серед іншого, збільшено видатки на утримання та розвиток автомобільних доріг, а саме на поточний середній ремонт вулиці Миколи Дзявульського від перехрестя Проспекту Миру до перехрестя з вулицею Героїв Небесної Сотні; вулиці Героїв Небесної Сотні від будинку №38 до будинку №82; вулиці Островського від перехрестя з вулицею Валі Котика до перехрестя з Проспектом Миру.

 У зв’язку із підтримкою членами виконкому попередніх питань, внесено зміни в перелік та обсяг закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану для забезпечення потреб Шепетівської міської територіальної громади, – наголосили в установі.

Затверджено проєктно-кошторисну документацію на поточний середній ремонт вулиці Натана Рибака і ямковий ремонт вулиці Музівської (колишня Гончарова); тротуару по вулицях Судилківській та Українській. Також передбачено проведення грейдерування з щебеневою підсипкою вулиці Радіщева.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.