П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Підозрювану в аварії на Полонщині судили

Підозрювану в аварії на Полонщині судили

Підозрювану в аварії на Полонщині судили

7 червня на дорозі між м. Полонне та с. Буртин сталась ДТП. Авто «Skoda» зіткнулося з деревом.

Як повідомляють правоохоронці, водійка не врахувала дорожньої обстановки, не вибрала безпечної швидкості руху – й виїхала на узбіччя, де авто зіткнулося з деревом.

В аварії травмувалися
пасажири автомобіля: 34-річна донька водійки та її 3-річний онук.

У судовому засіданні обвинувачена повністю визнала свою вину, сказала, що оплатила лікування рідних, котрі травмувалися у ДТП, і просила не позбавляти її волі. Донька обвинуваченої (потерпіла) та її зять (представник малолітнього потерпілого) запевнили, що не мають жодних претензій до винуватиці аварії й просили максимально пом’якшити її покарання.

У суді, на основі доказів, вина водійки у кримінальному правопорушенні, передбаченому частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України, доведена повністю.

Полонський районний суд призначив покарання – 23800 гривень штрафу з позбавленням права керувати транспортними засобами на 1 рік.

Враховуючи тяжкість вчиненого злочину, його наслідки, особу обвинуваченої, її позитивну характеристику, вчинення злочину вперше, дані висновку служби пробації, позицію потерпілих, якими є дочка та онук обвинуваченої, а також за наявності кількох обставин, що пом’якшують покарання та істотно знижують ступінь тяжкості вчиненого злочину, а саме: визнання вини, активне сприяння у розкритті злочину, добровільне відшкодування шкоди, суд вважає, що виправлення обвинуваченої можливе без ізоляції від суспільства та їй слід призначити покарання із застосуванням ст. 69 КК України, тобто нижче від найнижчої межі, встановленої в санкції ч. 2 ст. 286 КК України у виді штрафу з позбавленням права керування транспортними засобами, – йдеться у вироку.

Вирок ще не набрав законної сили та може бути оскаржений до апеляційного суду.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.