П’ятниця, 24 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Семеро людей на Хмельниччині отруїлися дикорослими грибами

Семеро людей на Хмельниччині отруїлися дикорослими грибами

Семеро людей на Хмельниччині отруїлися дикорослими грибами

Масове отруєння грибами на Хмельниччині сталося 9 жовтня.

Отруїлися семеро людей – чоловіки віком від 30 до 56 років. 6-ро — тимчасово наймані працівники Меджибізького рибгоспу, мешканці Харківщини, та 1 місцевий житель.

Попередня причина отруєння — дикорослі гриби (рядовки). Їх потерпілі назбирали у лісі неподалік Меджибожа, опісля — відварили та вживали під час вечері у смаженому вигляді. Перші клінічні прояви нездужання — нудоту, блювоту та діарею, постраждалі відчули вже за півтори години. До лікарів змушені були звернутися, не чекаючи ранку. Це й врятувало їх від більш важкого перебігу хвороби.

За ніч трьох пацієнтів госпіталізували до відділення анестезіології та інтенсивної терапії Летичівської багатопрофільної лікарні. Четверо людей — до відділення детоксикації Хмельницької обласної лікарні.

Четверо постраждалих перебували у важкому стані, троє — у стані середньої важкості. За інформацією лікарів, на 14:30 10 жовтня стан постраждалих значно покращився, декого виписали з лікарень, інших перевели у терапевтичне відділення. Вирішальну роль відіграло те, що пацієнти без зволікання звернулися за медичною допомогою.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.