Четвер, 11 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Підозрюваних у неякісному ремонті дороги на Хмельниччині судитимуть

Підозрюваних у неякісному ремонті дороги на Хмельниччині судитимуть

Підозрюваних у неякісному ремонті дороги на Хмельниччині судитимуть

У Хмельницькій області судитимуть підозрюваних у неякісному ремонті дороги, що спричинило державі мільйонні збитки.

Джерело: Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури

Обвинувальний акт стосовно трьох людей: директора будівельної компанії, за фактами заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, в особливо великих розмірах та складання і видачі завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки   (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України), а також двох інженерів з технагляду – за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки державним інтересам (ч. 2 ст. 367 КК України), спрямували до суду прокурори Хмельниччини.

  • Встановлено, що у 2020 році будівельна компанія зобов’язалася влаштувати тонкошарове покриття на ділянках автомобільної дороги державного значення, однак умови договору не виконала та поклала асфальт неналежної якості.

Директор підприємства підробив довідки про вартість робіт та акти приймання виконаних будівельних робіт.

  • Товщина та щільність укладеного дорожнього покриття не відповідає державним стандартам і може призвести до передчасного пошкодження і руйнування автодороги. Попри це, інженери з технагляду підписали звітну документацію, на підставі якої підряднику сплачено бюджетні кошти за роботи, які не підлягали прийняттю та оплаті.

Через це держава отримала збитки у понад 9 млн грн.

  • Наразі працівниками УСР в Хмельницькій області продовжується робота в даному напрямку та вирішується питання про оголошення підозри іншим учасникам схеми, які причетні до привласнення близько семи мільйонів гривень на ремонті інших ділянок доріг в регіоні, – коментують у Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.