П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Підозрюваний у знущанні з корови на Хмельниччині отримав вирок

Підозрюваний у знущанні з корови на Хмельниччині отримав вирок

Підозрюваний у знущанні з корови на Хмельниччині отримав вирок

На лаву підсудних 22-річний чоловік сів за підозрою у двох злочинах – крадіжка ноутбуків та знущання з корови. Остання справа набула суспільного резонансу.

Обидва злочини чоловік скоїв у травні 2023 року, передає Захід.Нет.

За матеріалами справи, 27 травня 2023 року 22-річний Володимир Кривіцький, будучи п’яним, цеглою розбив вікно та проник до Печеської гімназії Красилівської міськради. Звідти чоловік викрав чотири ноутбуки, які заховав неподалік, а повернувся за ними вже трактором. Після цього він поїхав до селища Антоніни, дорогою ще придбав горілки, яку далі розпивав у місцевому садку. Як встановили слідчі, Володимир Кривіцький в садку побачив корову та за роги прив’язав її металевим ланцюгом до причепа трактора. Далі чоловік рушив ґрунтовою дорогою в напрямку Якимівців, водночас прив’язана корова від швидкості не встигала бігти за трактором. Пробігши близько 2,5 км тварина впала, а Володимир Кривіцький продовжив тягти її дорогою, аж поки не відірвався ланцюг.

Знесилену корову, яка не могла підвестися та мала численні травми: забої, обдерту шкіру, підірвані роги від ланцюга, у полі знайшли місцеві мешканці.

Зоозахисники благодійної організації UAnimals, які взяли справу під свій супровід, повідомляли: після огляду ветеринаром з’ясувалось ще й про зґвалтування корови, але в тексті вироку Володимиру Кривіцькому про цей факт не згадується.

У коментарі «УП. Життя» власниця корови Людмила розповіла, що на той момент тварина була вагітна і за півтора місяця мала телитися. Після знущань тварина не могла їсти через вибиті деякі зуби, а лишень пила багато води і їй довелось надавати тривале лікування. За словами власниці, 22-річний кривдник її корови не вперше знущається з тварин, оскільки в п’яному стані не може себе стримати. Правоохоронці почали розслідувати факт знущання з тварини, але 11 липня 2023 року стало відомо, що кримінальне провадження закривають, бо нібито корова одужала. Проте після суспільного розголосу справу поновили.

Обивнувачений у суді вину в інкримінованих йому обвинуваченнях визнав і просив вибачення у власниці корови.

У суді його захисник просив врахувати нібито щире каяття підзахисного, а також його хворобу. У тексті вироку зазначається, що обвинувачений є обмежено осудним. 17 січня 2024 року за крадіжку в умовах воєнного стану та жорстоке поводження з твариною Володимира Кривіцького засудили до 5 років позбавлення волі, звільнивши від відбування покарання на іспитовий строк 2 роки. Також суд стягнув з нього 8 тис. грн моральної компенсації власниці корови. Вирок можна буде оскаржити в апеляції.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.