П’ятниця, 19 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Півсотні генераторів: до Хмельниччини надійшов литовський гумвантаж

Півсотні генераторів: до Хмельниччини надійшов литовський гумвантаж

Півсотні генераторів: до Хмельниччини надійшов литовський гумвантаж

На Хмельниччину прибув черговий гуманітарний вантаж із Шауляю. За словами заступника міського голови Миколи Ваврищука, це не перша гуманітарна допомога литовців. Для Хмельницького цей гуманітарний вантаж сьомий. Серед  теплого одягу для військових – півсотні генераторів різної потужності.

Вони здебільшого не великої потужності, але її достатньо, щоб забезпечити освітлення в невеликих навчальних закладах. Також  їх використовуватимемо, коли буде блекаут або потрібно буде запустити додаткові пункти обігріву,  –  зазначив Микола Ваврищук, заступник міського голови.

За словами посадовця, частину генераторів місто відправить на фронт разом з п’ятистами комплектами термобілизни, теплими куртками, штанами та  шкарпетками, які  також надійшли з Шауляю. На це з бюджету литовського міста спрямовано 100 тисяч євро.

– Перший раз 100 тисяч євро виділили навесні і на ті кошти Червоним Хрестом була доставлена гуманітарна допомога в лікарні міста Хмельницького, в госпіталі та на передову. Були також вантажі з продуктами харчування, так само з генераторами. Тобто, можна сказати, що Шауляй – одне з найменших міст, але одне з тих, яке нам найбільше допомагає, – додав Микола Ваврищук.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.