Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Нетішинській МТГ затвердили бюджет на 2023 рік: які доходи та видатки передбачені

У Нетішинській МТГ затвердили бюджет на 2023 рік: які доходи та видатки передбачені

У Нетішинській МТГ затвердили бюджет на 2023 рік: які доходи та видатки передбачені

Відбулося 32 пленарне засідання Нетішинської міської ради VIII скликання. Понад 60 питань винесли на розгляд порядку денного. Стосувались вони різних сфер життєдіяльності міської територіальної громади.

Розгляд порядку денного  розпочався з депутатських запитів. Було підтримано 3 депутатські запити Сергія Почебули. Два з них стосувались оприлюдненого початку громадського обговорення містобудівної документації “Внесення змін до генерального плану м. Нетішина та плану зонування території м. Нетішина». У 3-му депутатському запиті йшлося про усунення неточностей в переліку необхідних документів під час реалізації місцевої програми часткової компенсації вартості придбаних генераторів в умовах воєнного стану (місцева програма).

Одноголосно міською радою було підтримано звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Конституційного Суду України щодо негайної заборони в Україні російської православної церкви, її структурних підрозділів і залежних від неї організацій. Також внесені зміни до 4-ох місцевих програм, які стосуються охорони здоров’я мешканців громади та соціального розвитку.

– Також затверджено на 2023 рік додаткові штатні одиниці у закладах освітянської галузі, створено робочу групу з розробки Стратегії розвитку освіти Нетішинської МТГ на 2024-2027 роки. Розглянули депутати фінансові плани комунальних підприємств міської ради на 2023 рік. За результатами голосування затверджені фінансові плани КП «Благоустрій, КП «ЖКО», КП «Книги», КНП «Центр ПМСД», – зауважують в установі.

Рішенням міської ради внесені зміни до бюджету громади на 2022 рік. Згідно з бюджетними запитами головних розпорядників коштів бюджету громади, було внесено зміни та запропоновано переміщення бюджетних призначень. Так, внаслідок переміщення передбачені кошти на премії працівникам КП «ЖКО», надання пільг окремим категоріям громадян у рамкам програми «Турбота», на забезпечення відновлення працездатності обладнання системи відеоспостереження, придбання комп’ютерної техніки працівникам бухгалтерії управління освіти, придбання 3-ох ноутбуків для ліцею № 3. Також було затверджено звіт про виконання бюджету Нетішинської МТГ за січень-вересень 2022 року.

Міська рада проголосувала за бюджет Нетішинської МТГ на 2023 рік. Визначено доходи бюджету в сумі 560 355 559 грн (доходи загального фонду – 554 213 992 грн, спеціального фонду – 6 141 567 грн). Видатки становлять 557 920 434 грн (551 778 867 – загальний фонд, 6 141567 грн – спеціальний фонд), – розповідають у міській раді.

Крім того, як проінформував на сесії міський голова Олександр Супрунюк, прогнозована сума вилучення коштів у 2023 році з бюджету громади до державного бюджету становить 102 млн грн.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.