Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Плавці та плавчині ХАЕС подолали “Золоту милю” Міжнародного турніру

Плавці та плавчині ХАЕС подолали “Золоту милю” Міжнародного турніру

Плавці та плавчині ХАЕС подолали “Золоту милю” Міжнародного турніру

Близько 250 плавців та плавчинь із України, Італії та США зібрались цогоріч на Білому озері, аби позмагатись в однойменному турнірі.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі

VIII Міжнародний турнір з плавання на відкритій воді «Біле озеро», організаторами якого є Рівненська АЕС та первинна профспілкова організація НАЕК «Енергоатом», відбувся цими вихідними.

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Професіонали та любителі різного віку зібрались випробувати гліцеринові води на Білому озері та пропливти дистанцію у 1650 м – “золоту” милю.

Наймолодші плавці змагались у категорії “2010 рік народження та молодші”. А найдосвідченішій учасниці цьогорічного запливу було 79 років. Серед плавців- команда Нетішинских атомників.

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

Їх команда складалась з представників навчально-тренувального центру, енергоремонтного підрозділу, електричного та хімічного цехів, а також служби аналізу безпеки. Усі вони, зі слів інструктора з фізкультури НТЦ Степана Пенчука, успішно подолали “золоту” милю:

На другу сходинку п’єдисталу у своїх категоріях піднялися Андрій Дорошук (ЕЦ), Вікторія Васільєва (НТЦ), Степан Пенчук (НТЦ), Олександр Каржау (ХЦ). Високі результати продемонстрували Василь Городецький (САБ), Валерій Образцов (НТЦ), Олена Кучма, здобувши бронзові нагороди турніру.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.