Середа, 29 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » «Пліч-о-пліч»: Хмельниччина відновлюватиме Високопілля

«Пліч-о-пліч»: Хмельниччина відновлюватиме Високопілля

«Пліч-о-пліч»: Хмельниччина відновлюватиме Високопілля

“Пліч-о-пліч” – проєкт відновлення на рівні громада-громаді або регіон-регіону. У рамках цього проєкту Хмельницька область відновлюватиме Високопілля Бериславського району Херсонської області. Селище зруйноване на 80%.

Відновлюватимуть об’єкти житлового призначення, пошкоджені внаслідок війни. Як зазначається, наразі у Високопіллі живе дуже мало людей, а до війни мешкало близько 4 000.

Передусім відновлять те житло людей та обʼєкти соціальної інфраструктури, які підпадають під поточне відновлення (заміна вікон, дверей, даху, покрівлі тощо). Вже обстежено на ушкодження для подальшого відновлення житлових приміщень 257 домогосподарств у 28-ми об’єктах житлового призначення.

Для проведення робіт з відновлення житлових об’єктів потрібно 120 млн гривень. Фінансуватимуть проєкт з місцевих, обласного та державного бюджетів та за кошти благодійників.

Ми бачимо як світова спільнота, міжнародні організації підтримують Україну матеріально, гуманітарно та воєнно, а наш обов’язок – розвивати також і внутрішню допомогу тим громадам, які найбільше постраждали, – зазначив Cергій Тюрін, перший заступник начальника ОВА.

Довідка:

“Пліч-о-пліч” – підпроєкт ініціативи “We Build Ukraine”, яку презентувало Міністерство відновлення на Лондонській конференції. Мета ініціативи – об’єднати всіх міжнародних партнерів, які долучені або планують доєднатися до відновлення України.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.