Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Пліч-о-пліч: Шепетівська громада допомагатиме у відновленні смт на Херсонщині

Пліч-о-пліч: Шепетівська громада допомагатиме у відновленні смт на Херсонщині

Пліч-о-пліч: Шепетівська громада допомагатиме у відновленні смт на Херсонщині

Шепетівська громада, як патронатна, долучається до проєкту “Пліч-о-пліч” і допоможе деокупованому населеному пункту на Херсонщині.

“Пліч-о-пліч” – проєкт, покликаний допомогти у відбудові населених пунктів, зруйнованих російськими окупантами.

У рамках ініціативи Шепетівська громада допоможе селищу міського типу Високопілля, що у Береславському районі Херсонської області. Про це у своєму фейсбук повідомив Шепетівський міський голова Віталій Бузиль.

З його слів, сьогодні на сесії депутати виділили для підтримки Високопілля 2 мільйони гривень із бюджету Шепетівської міської ради.

Ці кошти будуть спрямовані на проведення будівельно-ремонтних та відновних робіт постраждалої від російської агресії громади.

Високопілля пробуло під окупацією понад півроку. Звільнили населений пункт у вересні минулого року. Відходячи, росіяни обстрілювали смт касетними боєприпасами.

Довідка: Проєкт “Пліч-о-пліч” обʼєднує людей, громади, органи місцевого самоврядування для відновлення населених пунктів, які зруйнували російські окупанти. В рамках пілотної програми в Херсонській області відновлено більше 200 приватних будинків, ще стільки ж планують завершити найближчим часом. Усього планують відбудувати понад 3,5 тисяч обʼєктів в 26 громадах регіону. Фінансування відновлення населених пунктів Херсонщини здійснюється за рахунок обласних і місцевих бюджетів та за підтримки волонтерів і бізнесу з різних громад України.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.