Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Плужненська громада переходить на 100% опалення дровами

Плужненська громада переходить на 100% опалення дровами

Плужненська громада переходить на 100% опалення дровами

Заготовляють дрова та закуповують твердопаливні котли. У Плужненській громаді майже 100% держустанов, у тому числі, заклади освіти та медустанов, переходять на твердопаливне опалення. Про це журналістам порталу «Хмельниччина північ» розповів голова сільської ради Віталій Мартинюк.

За сприяння народної депутатки Олени Копанчук, якій я висловлюю свою вдячність за підтримку та виділення державної субвенції, вдалося закупити два нових твердопаливних котли. Вони будуть встановлені у М’якотівському ліцеї та Плужненській амбулаторії. У школі був котел, але вже він вичерпав свої ресурси та потребував заміни, а в лікарні було електроопалення, – розповідає Віталій Мартинюк.

Крім того, очільник громади зазначив, що всі установи – ФАПи, будинки культури, заклади освіти – будуть забезпечені дровами. Зокрема зараз активно заготовляють та закупляють паливні дрова на весь опалювальний сезон.

– Ми маємо бути готовими до зими й пережити її в теплі, саме тому опалення дровами є найбільш надійним та, порівняно з електоопаленням чи газоопаленням, менш затратним, – додає сільський голова.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.