Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Волонтерський рух Шепетівської громади вісім місяців активно працює на перемогу

Волонтерський рух Шепетівської громади вісім місяців активно працює на перемогу

Волонтерський рух Шепетівської громади вісім місяців активно працює на перемогу

Активісти підбили певні підсумки за цей період та поширив звіт про зроблене. Попереду – подальша потужна робота на спільну перемогу, переконані волонтери.

Вісім місяців триває повномасштабна війна в Україні. З перших днів міська влада, громадські активісти, підприємці та всі небайдужі жителі Шепетівської громади об’єдналися, щоб підтримати наших мужніх Захисників та Захисниць.

Тож, у кінці лютого, коли постало питання консолідації зусиль і виникла необхідність координації дій між органом місцевого самоврядування, благодійниками та волонтерами, БО БФ “Зміцнення громад” відкрив спеціальний рахунок для зборів коштів на потреби ЗСУ. Контроль за використанням коштів було покладено на новостворену Наглядову раду. До її складу ввійшли: Тетяна Василик, директорка Благодійного фонду «Зміцнення громад», Галина Безкоровайна, заступниця міського голови м. Шепетівки, Інна Тимощук, помічниця Народного депутата України Олексія Жмеренецького, Валентина Савчук, головна лікарка Шепетівської багатопрофільної лікарні, депутатка Шепетівської міської ради, Олег Довгань, завідувач відділення невідкладної допомоги Шепетівської багатопрофільної лікарні, депутат Шепетівської міської ради, отець Василь Боднар, військовий капелан, а також волонтери “Волонтерської Арти”, Яна Перегоєдовая, Христина Янушевська та Ярослав Березенський.

За період функціонування Наглядової ради на благодійний рахунок під час акцій та заходів на підтримку ЗСУ було зібрано понад 1 700 000 гривень пожертв. За кошти було придбано 156 бронежилетів 5-го класу, спеціалізоване обладнання для військовослужбовців, дофінансовано купівлю двох позашляховиків, придбано генератори, оптику та інші засоби боротьби з ворогом. У квітні благодійники міста розпочали збір на закупівлю касок та ще двох позашляховиків, а також запчастин для ремонту техніки для потреб ЗСУ та добровольчих формувань. Одним із напрямків роботи членів Наглядової ради став розподіл та перенаправлення медичних засобів, що надходив до волонтерів громади. Координуючи потреби із Захисниками та органами влади та отримуючи неоціненну допомогу медзасобами від українських та закордонних благодійників, зусиллями Наглядової ради медзасоби структурувалися і направлялися Захисникам на передову.

Гарна літня та осіння погода сприяла зборам коштів у форматі акцій та заходів для громади. Так, до Дня міста Шепетівки з ініціативи міського голови, волонтерське об’єднання «Волонтерська Арта», представники культури міста, освітяни, підприємці та просто небайдужі шепетівчани провели низку благодійних заходів, під час яких було зібрано понад 110 тисяч гривень. Кошти були спрямовані на купівлю двох автомобілів та генератор, які було передано на передову, у місця дислокації наших Захисників-земляків. У вересні силами “Арти” відбулася благодійна акція для збору коштів на закупівлю рацій для 72 ОМБР. Наразі існує потреба підтримати аналогічним заходом 128 бригаду.

“З самого початку війни у громаді системно ведеться підтримка військових частин продуктами харчування, м’яким інвентарем, одягом, засобами гігієни та медикаментами, а також оргтехнікою, будівельними матеріалами, всіма першочерговими речами, які рятують життя, створюють відносний комфорт та допомагають наближати Перемогу.

Окрім загальногромадських проєктів підтримки, у громаді діють окремі волонтерські ініціативи, які опікуються певними підрозділами та надають посильну допомогу: збирають продукти харчування, печуть випічку, в’яжуть теплі речі та передають бійцям на передову.

Волонтерський дух громади надихає і не згасає навіть вісім місяців поспіль. Трудові колективи, окремі громадяни системно надають пожертви на проєкти за вибором, які зміцнюють обороноздатність нашої країни.”

За підтримки міського голови Віталія Бузиля та за сприяння очільника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Гамалія, за пожертви від меценатів міста було придбано та передано на військові підрозділи понад 30 одиниць транспорту високої прохідності.

Ми всі разом, народ та його армія, і є тією непереможною рушійною силою, яка здатна не просто спинити ворога, але й здобути переконливу Перемогу! Гуртуймося в єдиний фронт підтримки ЗСУ!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.