Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Плужненська ТГ співпрацює з Міжнародним Центром ЮНЕСКО, аби допомогти ВПО та українським воїнам

Плужненська ТГ співпрацює з Міжнародним Центром ЮНЕСКО, аби допомогти ВПО та українським воїнам

Плужненська ТГ співпрацює з Міжнародним Центром ЮНЕСКО, аби допомогти ВПО та українським воїнам

Плужненська громада з перших днів повномасштабної війни активно бореться «в тилу» з російським агресором та допомагає внутрішньо переміщеним особам. Зокрема саджають городину, аби взимку підтримати переселенців, збирають кошти для потреб військових, готують смаколики та передають їх на передову.

Крім того, сільський голова Віталій Мартинюк систематично шукає партнерів, які мають можливість допомогти родинам, що втратили свій будинок та нажите майно, облаштуватися у Плужненській громаді.

Напередодні сільський голова Віталій Мартинюк побував з робочим візитом у Тернопільському обласному відділенні Центру впровадження програм ЮНЕСКО. Було обумовлено ряд важливих питань щодо підтримки військових та тимчасово переселених сімей, – зазначають у Плужненській сільській раді.

У результаті зустрічі, Центром ЮНЕСКО було передано для громади продукти харчування, медичні препарати, засоби гігієни та інші необхідні речі.

Дякуємо друзям з Канади, які надають гуманітарну допомогу. Ваша підтримка надзвичайно важлива та необхідна для українського народу. Віримо у нашу спільну перемогу, віримо у ЗСУ! – додають у сільській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.