Понеділок, 24 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Плужненські ліцеїсти взяли участь у “Таборі підприємництва”

Плужненські ліцеїсти взяли участь у “Таборі підприємництва”

Плужненські ліцеїсти взяли участь у “Таборі підприємництва”

Напередодні здобувачі освіти Плужненського професійного аграрного ліцею взяли участь у “Таборі підприємництва” від всесвітньої мережі Junior Achievement.

– “Табір підприємництва” – це інтенсивний дводенний навчальний захід, спрямований на розвиток підприємницьких навичок у молодого покоління. На даному заході здобувачі освіти з 21 навчального закладу Хмельницької області мали можливість познайомитися між собою, – зазначив Андрій Турак, директор з розвитку JA.

Андрій Турак, бізнес-тренер, провів лекцію на тему “Чому підприємництво – це відповідь на твої мрії?”. Віра Другова, менеджерка програм JA Ukraine, к. е. н, доцент ЛНУ ім. І. Франка, допомагала учасникам проаналізувати свою бізнес- ідею.

На другий день табору, за результатами навчання, відбувся конкурс на визначення кращої бізнес-ідеї, де команди здобувачів освіти представляли свої підприємницькі проєкти та отримали міжнародний сертифікат підприємницьких компетентностей – Entrepreneural Skills Pass. (ESP), – зазначили у Плужненському ліцеї.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.