Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Вторинна реєстрація транспортних засобів: у Славутському ЦНАПі з’явився новий сервіс

Вторинна реєстрація транспортних засобів: у Славутському ЦНАПі з’явився новий сервіс

Вторинна реєстрація транспортних засобів: у Славутському ЦНАПі з’явився новий сервіс

У Славутському ЦНАПі у доступі з’явився новий сервіс —  реєстрація вживаних транспортних засобів. Про це повідомила начальниця Славутському ЦНАПу Анна Гавюк.

З січня 2023 року ми працюємо на новому обладнанні з подвійним модулем ламінування, що забезпечує високу якість виданих документів. До цього часу ми надавали послуги з видачі посвідчень водіїв та реєстрації саме нових транспортних засобів. Втім, наразі нам доступний функціонал на реєстрацію вживаних транспортних засобів за наявності укладеного договору або у нотаріуса, або за договором купівлі-продажу з фірми. Відтак, сьогодні громадянин вперше зареєстрував вживане авто через Славутський ЦНАП, – розповіла Анна Гавюк.

Також пані Анна зауважила, що вже працюють над отриманням необхідного дозволу на реєстрацію вживаних транспортних засобів з правом оформлення договору купівлі-продажу між фізичними особами. Як тільки це вдасться, ми одразу повідомимо громадян. Загалом, станом на 24 жовтня ЦНАП надає 372 послуги.

Міський голова Василь Сидор привітав колектив Славутського ЦНАП із новим впровадженням та акцентував на важливості забезпечення максимальної доступності адміністративних послуг для громадян.

Славутський ЦНАП надає послуги громадянам за адресою: вул. Миру, 102. Контактні телефони: адміністратор – (03842) 7-65-64, для повідомлень у Viber – 094-982-25-64. E-MAIL: cnap_slavuta@ukr.net

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.