Середа, 17 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Плужненські здобувачі освіти завітали на Шепетівщину, аби  перейняти досвід технології швейного підприємства

Плужненські здобувачі освіти завітали на Шепетівщину, аби  перейняти досвід технології швейного підприємства

Плужненські здобувачі освіти завітали на Шепетівщину, аби  перейняти досвід технології швейного підприємства

Напередодні здобувачі освіти Плужненського професійного аграрного ліцею професії «Кравець» разом зі своїми викладачами Шварц Л. В., Дорошенко І. М. та Микитюк М. В. завітали на екскурсію на швейне підприємство ТОВ “Т-Стиль” Рівненського льонокомбінату у Шепетівці.

– Учні були у захваті, адже побачили досі незнайоме їм обладнання та дізналися про надсучасні технології виготовлення одягу. Зробили висновок, що можливо успішно працювати і розвивати власну справу, завдячуючи своїй праці. Насамкінець молодь зізналася, що має бажання у подальшому працювати саме на льонокомбінаті. Ми впевнені, що це підприємство стане основною базою виробничої практики для здобувачів освіти нашого закладу, – зазначають викладачі Плужненського професійного ліцею.

Відзначимо, що фабрику у місті Шепетівка добудовували та запускали вже під час війни. Крім того, на даху фабрики встановили сонячні батареї, які, на сьогодні під час нестабільної подачі електроенергії, є надзвичайно потрібними.

В сонячний день, навіть восени, панелі повністю забезпечують фабрику та магазин електроенергією. Це гарна альтернатива, враховуючи ситуацію, яка склалася в енергетиці, – зазначають на фабриці.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.