Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » «Згуртованість та регіональний розвиток України»: Хмельниччина  братиме участь у швейцарсько-українському проєкті

«Згуртованість та регіональний розвиток України»: Хмельниччина  братиме участь у швейцарсько-українському проєкті

«Згуртованість та регіональний розвиток України»: Хмельниччина  братиме участь у швейцарсько-українському проєкті

Хмельниччина увійшла до пілотних областей швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD. Це один із флагманських проєктів у сфері державної регіональної політики. Протце повідомила Віолета Лабазюк, голова Хмельницької обласної ради.

Мета проєкту проєкту спрямована на те, аби громадяни, бізнес та держава сприяли ефективному та злагодженому регіональному розвитку. Його реалізація розрахована на 12 років із загальним бюджетом 18 млн швейцарських франків, – зауважила Віолета Лабазюк.

Проєкт узгоджено з цілями і завданнями Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки та включає такі компоненти:

– підтримка агенцій регіонального розвитку;

– покращення надання державних послуг з акцентом на навколишнє середовище;

– соціальна згуртованість в Україні.

Спільно з партнерами робота буде спрямована на допомогу регіону та громадам у відновленні та розвитку, покращення надання якості адміністративних послуг у громадах та реалізації сучасних проєктів за напрямами: водопостачання, водовідведення та управління відходами.

Регіональний розвиток – це один із ключових напрямків діяльності для ефективного продовження реформи децентралізації, – додає пані Віолета.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.