Вівторок, 4 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Плужненський професійний аграрний ліцей долучається до проєкту з розвитку органічного землеробства

Плужненський професійний аграрний ліцей долучається до проєкту з розвитку органічного землеробства

Плужненський професійний аграрний ліцей долучається до проєкту з розвитку органічного землеробства

Плужненський професійний аграрний ліцей став основним партнером грантового проєкту «Трансфер знань про органічне землеробство та зміну клімату в сільському господарстві», який реалізовує ГО «Мультикультурна Україна».

Інформаційно-комунікативну підтримку проєкту нададуть Плужненська територіальна громада та Агенція регіонального розвитку Хмельницької області, – зазначають в Агенції.

Під час реалізації даного проєкту представники Університету Меріленду (США) передадуть нові знання та сучасні практики закладам аграрної професійно-технічної освіти України. Також для викладачів та учнів розроблять навчальні матеріали (посібники, відеолекції) на різні практичні теми з органічного землеробства.

А в Плужненському ліцеї підготують демо-ділянку з вирощування органічних плодоовочевих культур та лікарських рослин. Також до проєкту долучиться бізнес-група «Ріттер Біо Агро», на господарствах якої учні, студенти, викладачі ліцею проходитимуть польову практику та набудуть практичного досвіду в органічному землеробстві.

З допомогою науковців Національного університету водного господарства та природокористування учбові агрономічні дисципліни ліцею будуть доповнені темами з органічного сільського господарства, його екологічної та водної проблематики, – коментують в Агенції регіонального розвитку Хмельницької області.

Напрацювання проєкту представлять у Міністерство освіти та науки України з метою внесення сучасних змін у підготовці професійних кадрів та спеціалістів для аграрного сектору країни.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.