Четвер, 20 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Податок на городи: до чого готуватися жителям Шепетівського району

Податок на городи: до чого готуватися жителям Шепетівського району

Податок на городи: до чого готуватися жителям Шепетівського району

Верховна рада України на початку липня прийняла за основу урядовий законопроєкт 5600 про збільшення податків для бізнесу. Проте ці зміни торкнуться не тільки бізнесменів, а й звичайних людей.

Так, з власників земельних паїв будуть стягувати близько 1500 грн за гектар, незалежно від того, чи отримують люди прибуток від вирощування сільгоспродукуції, чи ні.

Також цим законопроєктом передбачається ввести новий для України принцип оподаткування під назвою «поставлене податкове зобов’язання».

Податок сплачуватимуть навіть власники присадибних городів площею від 50 соток. Тобто, податок буде, незалежно від того, продають люди продукцію або вирощують її для особистих потреб. Проте наразі власники паїв до двох гектарів законом звільнені від сплати податків.

Як заявив народний депутат України Максим Бужанський: «податком можна обкладати те, на чому заробляють, а не те, на чому виживають».

– З точки зору податківців, вони в тіні, ці старі в селі. Але вони в ній же з точки зору своєї купівельної спроможності, платоспроможності, можливостей, як себе прогодувати і лікуватися. Про одяг і відпочинок вже не кажу. Тому вивести їх з тіні податків – значить просто їх пограбувати, – каже депутат.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.