Середа, 29 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Погодинні відключення електроенергії: українці можуть повернутися до графіків

Погодинні відключення електроенергії: українці можуть повернутися до графіків

Погодинні відключення електроенергії: українці можуть повернутися до графіків

В Україні зараз діють лише обмеження потужності для промисловості. Однак, якщо ситуація в енергосистемі погіршиться, можливе повернення до графіків погодинних відключень. Про це повідомив голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький під час пресконференції у Медіацентрі Україна.

  • Якщо дефіцит в енергосистемі збільшиться і стане безперервним упродовж доби, то в такій ситуації застосовується інший графік – графік погодинних вимкнень. Це коли “Укренерго” доводить до кожної області ліміт споживання й обленерго розподіляють його по кожному споживачу, – зазначив Володимир Кудрицький.

Крім того, голова правління попередив, що у разі погіршення ситуації в енергосистемі, графіків обмеження потужності для промисловості може не вистачати, щоб забезпечити баланс. Але зараз “Укренерго” застосовує лише обмеження для промисловості.

  • Обмеження для промисловості у нічні години пов’язане з відсутністю імпорту електроенергії: хоч споживання і падає, але й зменшується доступний ресурс для його покриття. При цьому, брати аварійну допомогу цілодобово неможливо, – пояснив Кудрицький.

За сонячної погоди у денні години дефіцит компенсується за рахунок активної роботи сонячних електростанцій.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.