Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівській ЦРЛ відзначили медичних сестер

У Шепетівській ЦРЛ відзначили медичних сестер

У Шепетівській ЦРЛ відзначили медичних сестер

В Україні, щорічно, 12 травня відзначають Міжнародний день медичної сестри. Напередодні в актовій залі КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» приймали вітання з професійним святом медичні сестри.

  • Усіх медичних сестер нашого закладу урочисто привітали гості заходу: заступниця міського голови Галина Безкоровайнва, заступниця керівника «Епіцентр Агро» Лариса Трачук, які вручили грамоти медичним сестрам та цінні подарунки, – розповідає Валентина Савчук, очільниця медзакладу.

Також з вітальним словом до медичних сестер звернулася директорка КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» Валентина Савчук, яка висловила слова подяки медичним сестрам та вручила грамоти, відповідно до наказу КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня».

  • Від Департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної військової адміністрації за багаторічну працю, чуйність та милосердя, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у надання медичної допомоги населенню області, активну громадську позицію та з нагоди святкування Всесвітнього дня медичних сестер нагороджено сестру медичну старшу педіатричного відділення КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» Тетяну Пострибайло та сестру медичну старшу консультативно-діагностичної поліклініки КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» Наталію Окорську, – зазначили в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.