Середа, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Погрозами заволодів авто: судили жителя Ізяславщини

Погрозами заволодів авто: судили жителя Ізяславщини

Погрозами заволодів авто: судили жителя Ізяславщини

За розбій та незаконне заволодіння автівкою житель Ізяславщини опинився на лаві підсудних. Яку відповідальність понесе зловмисник?

Як коментують у прокуратурі, чоловік спільно із товаришем, проїжджаючи повз обійстя знайомого, вирішили привласнити його майно та автівку. Вони зайшли у дім потерпілого, погрожували ножем та били чоловіка, вимагаючи у нього гроші. Після того, як потерпілий їм у грошах відмовив, і не знайшовши коштів, зловмисники відібрали у чоловіка телефон та вирішили викрасти авто.

Погрожуючи розправою та знищенням автомобіля, злодії змусили господаря відкрити дверцята транспортного засобу та, за допомогою викрутки, завели двигун і поїхали. В подальшому авто вдалось відшукати.

45-річного чоловіка, мешканця Ізяславщини, судили за вчинення розбою та незаконного заволодіння транспортним засобом (ч. 2 ст. 187, ч. 3 ст. 289 Кримінального кодексу України).

Суд визнав чоловіка винним та засудив до 8 років позбавлення волі з конфіскацією усього майна, окрім житла. Щодо іншого триває судовий розгляд.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.