Четвер, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Полярники з “Вернадського” запрошують українську малечу на онлайн-зустріч: де слідкувати за анонсами

Полярники з “Вернадського” запрошують українську малечу на онлайн-зустріч: де слідкувати за анонсами

Полярники з “Вернадського” запрошують українську малечу на онлайн-зустріч: де слідкувати за анонсами

Аби підтримати дітей у складний час, який переживає наша нація, полярники зі станції “Академік Вернадський” анонсували низку онлайн-зустрічей для малечі. Про це полярники написали у своєму фейсбук.

– Учасники Української антарктичної експедиції розкажуть про життя та роботу на крижаному континенті, а за можливості навіть покажуть своїх головних сусідів – пінгвінів. Зустрічі відбуватимуться з вівторка, 15 березня, до суботи, 19 березня, з 14:00 до 15:00 за київським часом. Долучитися може будь-яка дитина або група дітей разом з батьками чи вчителями.

Аби отримати посилання на ZOOM-конференцію, учасникам слід заповнити коротку форму тут: https://forms.gle/LhEWKaEudYqjw68z7, обрати зручний день підключення та залишити електронну пошту, куди надсилатимуть посилання на ZOOM. Менш як за добу після оприлюднення оголошення на нього відгукнулась така кількість охочих, що кількість заявок вже досягла рівня технічної можливості зв’язку зі станцією.

– Тому наразі змушені закрити реєстрацію. Дякуємо за розуміння! – пояснюють полярники. – Про нові дати включень зі станції обов’язково повідомлятимемо на нашій сторінці😊 .Також плануємо викласти запис найцікавішого включення.

Аби слідкувати за усіма оновленнями та анонсами, радимо підписатись на фейсбук-профіль “Національного антарктичного наукового центру”.

Для колажу використали знімок Оксани Савенко

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.